Jak uporać się z przedwczesnym wytryskiem? Co zrobić, aby wydłużyć stosunek?

przedwczesny wytrysk

Dowcipy o krótkich stosunkach seksualnych są bardzo powszechne w środowisku kobiet. Panie nie tylko żartują, ale także narzekają na zbyt krótkie zbliżenia i niezbyt udane pożycie z partnerami, którzy borykają się z przedwczesnym wytryskiem.

Przedwczesna ejakulacja to problem, który jest bardzo poważny. Powoduje depresję, zachwianie równowagi emocjonalnej i zaniżenie samooceny. Seks dla mężczyzn jest niezwykle istotny, a niespełnienie oczekiwań partnerki ujmą na dumie. Dlatego też, Panowie z uporem maniaka starają się poprawić swoja sprawność seksualną i opanować przedwczesny wytrysk.

Jak kontrolować przedwczesny wytrysk?

Jeśli nie dochodzi do ejakulacji na sam widok roznegliżowanej partnerki, to być może uda Ci się zaradzić problemowi bez konsultacji z lekarzem. Jeśli jednak ejakulacja następuje niespodziewanie i przed orgazmem – należy skontaktować się ze specjalistą, gdyż problem ma charakter zdecydowanie bardziej zaawansowany.

 • Masturbacja przed stosunkiem
  Aby zmniejszyć podniecenie w czasie gry wstępnej i seksu – musisz zadbać o to znacznie wcześniej. Dosyć kontrowersyjne, ale bardzo skuteczne – masturbacja przed stosunkiem. Wówczas, poziom wrażliwości naszego członka znacznie zmaleje, co wydłuży czas dochodzenia do orgazmu.
 • Wydłuż grę wstępną
  Pragnąc zaspokoić partnerkę musisz zadbać o odpowiednio długą grę wstępną, tak by już wtedy osiągała podniecenie. Wówczas to czas stosunku właściwego nie będzie dla niej miał tak dużego znaczenia.
 • Skorzystaj z prezerwatywy
  Stosunek z prezerwatywą jest znacznie mniej intensywny pod względem doznań, co znacznie wydłuży stosunek. Pamiętaj jednak, że wpływa to także na doznania partnerki, a to ona jest dla Ciebie najważniejsza…
 • Uprawiaj seks jak najczęściej
  Badania dowodzą, że im częściej uprawiamy seks z daną partnerką, tym bardziej przyzwyczajamy organizm do doznań, a co za tym idzie – uodporniamy siebie na bliskość. Czas stosunku wydłuża się z każdym kolejnym zbliżeniem.
 • Zrelaksuj się
  Przedwczesny wytrysk bardzo często swoje źródło ma w głowie pacjenta. Oznacza to, że za ejakulację odpowiada nie tylko wrażliwość penisa, ale także nasza psychika. Relaks pomoże Ci osiągnąć spokój ducha, co może przyczynić się do czasu stosunku.

Przedwczesny wytrysk – NIE LEKCEWAŻ!

Problemy natury intymnej bardzo często są lekceważone. Wynika to niejako z faktu, iż – wstydzimy się problemu, przez co – nie decydujemy sie na wizytę u specjalisty. Pragniemy jednak zauważyć, że niekiedy – bez konsultacji z lekarzem się nie obejdzie. Otóż, lwia część przypadków powinna być rozpatrywana indywidualnie.

Powyższe porady, tudzież sposoby na przedwczesny wytrysk to tylko kilka wskazówek, które pomogą uporać się z problemem w niezaawansowanym stadium. Masturbacja, prezerwatywa czy relaks to metody, które mogą być skuteczne, ale tylko i wyłącznie wtedy, gdy problem przedwczesnego wytrysku związany jest ze zbyt szybkim podnieceniem lub zaburzeniami o charakterzy psychicznym. W przypadku defektów fizycznych – niezbędne jest wdrożenie leczenia.

W związku z powyższym, w momencie gdy powyższe metody okażą się nieskuteczne, nie powinniśmy zwlekać i wybrać się do lekarza specjalisty.

Nie wstydź się! To problem tysięcy Polaków!

Przedwczesny wytrysk to zaburzenie, z którym do lekarza każdego dnia przybywa multum Polaków. Problem jest niezwykle powszechny, dlatego też – na żadnym lekarzu nie zrobi to najmniejszego wrażenia. 

Możemy Cię zapewnić, że w specjalistycznym gabinecie otrzymasz diagnozę, a nie prześmiewcze rady i sugestie. Nie masz absolutnie czego się wstydzić – to defekt, który nie wynika z problemów męskości. Absolutnie nie uwłacza mężczyźnie.

Przedwczesny wytrysk może być spowodowany szeregiem różnych czynników, dlatego też – jego leczenie w wielu przypadkach obiera indywidualny tor. Trudno mówić o uniwersalnych metodach, które okażą się pomocne w większości przypadków. Dlatego też, nie wstydź się i udaj się do specjalisty. Jesteśmy przekonani, że to zdecydowanie najlepsza droga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *