Jak uporać się z przedwczesnym wytryskiem? Co zrobić, aby wydłużyć stosunek?

przedwczesny wytrysk

Dowcipy o krótkich stosunkach seksualnych są bardzo powszechne w środowisku kobiet. Panie nie tylko żartują, ale także narzekają na zbyt krótkie zbliżenia i niezbyt udane pożycie z partnerami, którzy borykają się z przedwczesnym wytryskiem.

Przedwczesna ejakulacja to problem, który jest bardzo poważny. Powoduje depresję, zachwianie równowagi emocjonalnej i zaniżenie samooceny. Seks dla mężczyzn jest niezwykle istotny, a niespełnienie oczekiwań partnerki ujmą na dumie. Dlatego też, Panowie z uporem maniaka starają się poprawić swoja sprawność seksualną i opanować przedwczesny wytrysk.

Jak kontrolować przedwczesny wytrysk?

Jeśli nie dochodzi do ejakulacji na sam widok roznegliżowanej partnerki, to być może uda Ci się zaradzić problemowi bez konsultacji z lekarzem. Jeśli jednak ejakulacja następuje niespodziewanie i przed orgazmem – należy skontaktować się ze specjalistą, gdyż problem ma charakter zdecydowanie bardziej zaawansowany.

 • Masturbacja przed stosunkiem
  Aby zmniejszyć podniecenie w czasie gry wstępnej i seksu – musisz zadbać o to znacznie wcześniej. Dosyć kontrowersyjne, ale bardzo skuteczne – masturbacja przed stosunkiem. Wówczas, poziom wrażliwości naszego członka znacznie zmaleje, co wydłuży czas dochodzenia do orgazmu.
 • Wydłuż grę wstępną
  Pragnąc zaspokoić partnerkę musisz zadbać o odpowiednio długą grę wstępną, tak by już wtedy osiągała podniecenie. Wówczas to czas stosunku właściwego nie będzie dla niej miał tak dużego znaczenia.
 • Skorzystaj z prezerwatywy
  Stosunek z prezerwatywą jest znacznie mniej intensywny pod względem doznań, co znacznie wydłuży stosunek. Pamiętaj jednak, że wpływa to także na doznania partnerki, a to ona jest dla Ciebie najważniejsza…
 • Uprawiaj seks jak najczęściej
  Badania dowodzą, że im częściej uprawiamy seks z daną partnerką, tym bardziej przyzwyczajamy organizm do doznań, a co za tym idzie – uodporniamy siebie na bliskość. Czas stosunku wydłuża się z każdym kolejnym zbliżeniem.
 • Zrelaksuj się
  Przedwczesny wytrysk bardzo często swoje źródło ma w głowie pacjenta. Oznacza to, że za ejakulację odpowiada nie tylko wrażliwość penisa, ale także nasza psychika. Relaks pomoże Ci osiągnąć spokój ducha, co może przyczynić się do czasu stosunku.
 • Skorzystaj z naturalnych suplementów
  Do skutecznych, a zarazem bezpiecznych suplementów diety na przedwczesny wytrysk zaliczamy między innymi Semaxin (więcej informacji tutaj).

Przedwczesny wytrysk – NIE LEKCEWAŻ!

Problemy natury intymnej bardzo często są lekceważone. Wynika to niejako z faktu, iż – wstydzimy się problemu, przez co – nie decydujemy sie na wizytę u specjalisty. Pragniemy jednak zauważyć, że niekiedy – bez konsultacji z lekarzem się nie obejdzie. Otóż, lwia część przypadków powinna być rozpatrywana indywidualnie.

Powyższe porady, tudzież sposoby na przedwczesny wytrysk to tylko kilka wskazówek, które pomogą uporać się z problemem w niezaawansowanym stadium. Masturbacja, prezerwatywa czy relaks to metody, które mogą być skuteczne, ale tylko i wyłącznie wtedy, gdy problem przedwczesnego wytrysku związany jest ze zbyt szybkim podnieceniem lub zaburzeniami o charakterzy psychicznym. W przypadku defektów fizycznych – niezbędne jest wdrożenie leczenia.

W związku z powyższym, w momencie gdy powyższe metody okażą się nieskuteczne, nie powinniśmy zwlekać i wybrać się do lekarza specjalisty.

Nie wstydź się! To problem tysięcy Polaków!

Przedwczesny wytrysk to zaburzenie, z którym do lekarza każdego dnia przybywa multum Polaków. Problem jest niezwykle powszechny, dlatego też – na żadnym lekarzu nie zrobi to najmniejszego wrażenia. 

Możemy Cię zapewnić, że w specjalistycznym gabinecie otrzymasz diagnozę, a nie prześmiewcze rady i sugestie. Nie masz absolutnie czego się wstydzić – to defekt, który nie wynika z problemów męskości. Absolutnie nie uwłacza mężczyźnie.

Przedwczesny wytrysk może być spowodowany szeregiem różnych czynników, dlatego też – jego leczenie w wielu przypadkach obiera indywidualny tor. Trudno mówić o uniwersalnych metodach, które okażą się pomocne w większości przypadków. Dlatego też, nie wstydź się i udaj się do specjalisty. Jesteśmy przekonani, że to zdecydowanie najlepsza droga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *