Dieta na odchudzanie to nie wszystko – suplementacja

Wielu z Was nie wyobraża sobie procesów redukcyjnych bez diety – i słusznie. Nie mnie jednak, gloryfikowanie jadłospisów odchudzających nie powinno mieć miejsca. Wszak, stanowią one tylko 1/3 podstawowych procesów redukcyjnych. Równie ważny jest trening oraz odpowiednia suplementacja.

Suplementy wspomagające odchudzanie – czy na pewno warto?
Oglądając reklamy w TV można dojść do wniosku, że niemal połowa odnosi się do naszego zdrowia i urody. Wszak, co drugi spot dotyczy leku, terapii lub stanowi kampanię społeczną promującą zdrowy tryb życia. Dlaczego tak się dzieje?

Odpowiedź jest prosta: popyt napędza podaż. Wszak, WHO (World Health Organization) alarmuje – poziom jakości życia stale spada: odżywiamy się niezdrowo, prowadzimy siedzący tryb życia, nie dbamy o regularny rytm dobowy. Wszystko to przekłada się na nasze zdrowie. Jednym z defektów jest nadwaga i otyłość (dotyczy ponad połowy światowej populacji).

Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że środki wspomagające redukcję zbędnych kilogramów cieszą się naprawdę sporym zainteresowaniem. Nie mniej jednak – sporo osób zapytuje:

Czy produkty na odchudzanie są naprawdę warte uwagi? Jak najbardziej, z tymże nie wszystkie. Niektóre preparaty po prostu są mało skuteczne. Dlatego też – postanowiliśmy pomóc i odpowiedzieć na pytanie: Jaki suplement na odchudzanie wybrać?

Najlepszą wykładnią opinii na temat środków odchudzających są opinie i komentarze konsumentów oraz dietetyków. Na podstawie researchu wytypowaliśmy trzy preparaty cieszące się najlepszymi ocenami. Oto mini-ranking przygotowany przez naszą redakcję.

Miejsce I : Acai Berry Extreme
Acai Berry Extreme to suplement, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Wyciąg z owoców Acai to substancja, której skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami.

Miałam okazję stosować Acai Berry Extreme przez dwa miesiące. Dostałam te kapsułki w formie prezentu od swojej mamy (wymowne, co nie?). I wiecie co? 9 kilogramów mniej – bez diety i ćwiczeń. Ja nie mam wątpliwości – produkt naprawdę działa. ~ Karolina Kasprzyk, 29 lat

Miejsce numer II: Silvets
Silvets to kompozycja kilku aktywnych składników, między innymi: jagoda acai, guarana, zielona herbata, pieprz cayenne, winian l-karnityny. Produkt cały czas zyskuje na popularności.

Nie sądziłam, że produkt na odchudzanie może mieć aż taką siłę. Do tej pory – chudłam w dość przeciętnym tempie (około 1-2 kilogramy na miesiąc). Po zastosowaniu Silvets… tempo wzrosło o 400% – w pierwszym miesiącu schudłam 6, a w drugim 7 kilogramów. To po prostu niesamowite. ~ Aneta Karlica, 22 lata

Miejsce numer III: Fibre Select
Fibre Select to preparat, który może być suplementowany nie tylko w celu odchudzenia organizmu, ale także: oczyszczenia z toksyn i odkwaszenia (przywrócenia równowagi kwasowo-zasadowej). Jego niewiarygodna siła została doceniona przez wielu ekspertów żywieniowych i dietetyków.

Fibre Select? Mogę powiedzieć tyle: DZIAŁA. Suplementacja przebiegała u mnie powoli (zaczęłam stosować dopiero po 3 miesiącach od rozpoczęcia odchudzania). Przez kwartał schudłam 7 kilogramów. Po wykorzystaniu Fibre Select – tyle samo zdołałam zrzucić w ciągu 30 dni. Nie mam wątpliwości to suplement numer 1!!! ~ Jolanta Romanek, 22 lata

Nie wiesz który preparat wybrać?
Zachęcamy do przeanalizowania składu preparatu, swojej diety i aktywności. Zobacz jak działają poszczególne substancję i wybierz ten preparat, który pozwoli Ci osiągnąć najlepsze rezultaty. Pamiętaj jednak, że dobry suplement wiążę się z wydatkiem. Z całą pewnością za 5 czy 10 złotych nie dostaniesz realnego wsparcia dla diety. W przeciwnym wypadku – problem otyłości po prostu by nie występował.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *